DOLAR31,1462% 0.13
EURO33,8270% 0.06
STERLIN39,5322% 0.1
FRANG35,4249% 0.21
ALTIN2.035,70% 0,18
BITCOIN1.784.1106.629

Heyecanlandıran açıklama! GTA 5, Netflix’e mi geliyor?

Netflix, geçtiğimiz aylarda üç GTA oyununu abonelerine sundu. Son gelişmelere göre şirket, daha fazla oyunla karşımıza çıkabilir.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Heyecanlandıran açıklama! GTA 5, Netflix’e mi geliyor?

Daha çok dizi ve film izlemek için kullanılan bir platform olarak bilinen Netflix, geçtiğimiz senelerde oyun sektörüne de el attı. Bu kapsamda şirket, bazı bilinen mobil oyunları abonelerine sundu. Şu anda pek çok oyundan oluşan geniş bir kütüphanesi var. Son gelişmelere göre Netflix, hedefi büyütüyor. İşte detaylar…

Take-Two CEO’sundan Netflix’in oyun işi için açıklama

Netflix, Take-Two ile yaptığı anlaşma kapsamında geçtiğimiz aralık ayında GTA 3, GTA: San Andreas ve GTA: Vice City mobil oyunlarını kullanıcılarına sundu. Bu hamlesiyle milyonlarca yeni abone kazanan şirket, Take-Two ile yeni anlaşmalar yapabilir.

GTA serisinin geliştirici Rockstar Games‘in çatı şirketi Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick, firmanın mali raporu ile ilgili yaptığı açıklamada Netflix ile yaptıkları anlaşmadan memnun kaldığını dile getirdi.

CEO, açıklamasının devamında firma ile daha fazla iş yapmak istediklerini dile getirdi. Bu da oyun dünyasında diğer GTA oyunlarının da Netflix‘e eklenebileceği beklentisi oluşturdu. Ancak burada önemli bir nokta var.

Öyle ki bilindiği üzere Netflix, şimdilik mobil oyunları kütüphanesine ekliyor. Fakat firmanın GTA 4, hatta GTA 5‘i de sunabileceği tahmin ediliyor ancak söz konusu bu yapımların mobil versiyonu olmadığı için bunu nasıl yapacağı merak konusu.

Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick tarafından yapılan ilgili açıklama şu şekilde;

Netflix ile daha fazlasını yapmayı çok isteriz. Kim istemez ki? Tüketiciler orada olmaktan mutlu olduğu ve bu düzenlemelerin ekonomisi mantıklı olduğu sürece.

Strauss Zelnick

Netflix‘in abonelerine sunduğu üç GTA oyunu, şirkette ciddi bir kazanç getirdi. Bu bağlamda bir başka GTA oyunu da büyük katkıda bulunacaktır. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/gta-netflix-gelebilir