Pure Storage, Hizmet Olarak Sunum dönemi için iş ortağı programını yeniliyor

0

SANTA CLARA, Kaliforniya – Gelişmiş veri depolama teknolojileri ve hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Pure Storage (NYSE:PSTG), iş ortağı programında önemli güncellemeler yaptığını duyurdu.

Girişim, abonelik ekonomisine odaklanarak iş ortağı deneyimlerini geliştirmeyi ve güçlendirme, ölçek ve tercihi artırmayı amaçlıyor. Bu hamle, abonelik hizmetlerinin Pure Storage’ın gelirine giderek daha fazla katkıda bulunduğu ve şu anda şirketin kazancının neredeyse yarısını oluşturduğu bir dönemde geldi.

Program güncellemeleri, Pure Storage’ın hizmet odaklı stratejisini yansıtmak ve iş ortaklarının Hizmet olarak çağındaki iş büyümesini desteklemek için tasarlandı. Dönüşüm, iş ortakları için yeni bir öngörülebilir fiyatlandırma modeli, bağımsız teklif verme araçları, kolaylaştırılmış denetim ve raporlama ve gelişmiş iş ortağı istihbarat araçlarını içeriyor.

Bu değişikliklerin iş ortağı kârlılığını artırması, daha fazla otomasyon sağlaması ve iş ortağı platformu genelinde daha uyumlu bir deneyim sunması bekleniyor.

Pure Storage Global İş Ortağı Satış Başkan Yardımcısı Wendy Stusrud, şirketin iş ortağı liderliğindeki bir yaklaşıma olan bağlılığını ve iş ortaklarını dünya çapında yenilikçi depolama çözümleri sunmaları için güçlendirmenin önemini vurguladı. Programın gelişiminin, iş ortaklarının günümüzün dinamik küresel teknoloji ihtiyaçlarını karşılarken daha fazla değer ve etki yaratmalarını sağlamaya yönelik olduğunu belirtti.

Pure Storage, 2023 CRN İş Ortağı Programı Kılavuzu’nda 5 Yıldızlı Veri Depolama Satıcısı ve 2023 CRN Yıllık Rapor Kartı’nda Kurumsal Ağ Depolama Donanımı Kategori Birincisi seçilmek de dahil olmak üzere sektördeki çabalarıyla tanınmıştır. Şirket ayrıca 2023 Gartner Magic Quadrant for Primary Storage ve Distributed File Systems & Object Storage’da lider olarak kabul edilmiştir.

Bu duyuru Pure Storage tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.