DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.961.412-0.252

X ile WWE arasında dev anlaşma!

Amerikan güreşi organizasyonu WWE, bazı müsabakaların X platformu üzerinden canlı yayınlanacağını açıkladı. İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi : Google News
X ile WWE arasında dev anlaşma!

Elon Musk tarafından satın alınan X, beklenmedik haberlerle hakkından söz ettirmeye devam ediyor. Bu kez de, bazı WWE müsabakalarının X platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacak olması gündeme oturdu. Müsabakalar önümüzdeki bahar aylarında başlayacak ve bu platformdan başka hiçbir yerden izlenemeyecek.

X üzerindeki WWE maçları kısa sürecek

Ancak maçların klasik WWE formatından farklı olarak, izleyicilerin odağını kaybetmemek adına 5 dakikadan fazla sürmeyeceği iddia edildi. Speed adını alacak bu yeni format, sadece X için düzenlenecek ve her hafta yeni bir müsabaka yayınlanacak.

WWE ile yapılan bu anlaşma, X platformunun yayıncılık sektöründe öncü olma planının basamaklarından biri olarak görünüyor. Geçtiğimiz günlerde CNN’den Don Lemon ve ünlü spor yorumcusu Jim Rome ile yapılan uzun süreli anlaşmalar da, bunun bir göstergesi olarak nitelendirilebilir. Platformun spor alanına ise özel olarak önem verdiği biliniyor. Platform daha önce 2024 FIFA Dünya Kupası ve Paris Olimpiyatları’nı da naklen yayınlamıştı. Ancak tüm bu planın uzun dönemde başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek.

Diğer yandan Amerikan güreşinin en büyük yayıncısı olan WWE firması da son dönemdeki büyük atılımıyla gündemde. Şirketin geçtiğimiz günlerde Netflix ile yaptığı tam 5 milyar dolarlık anlaşma olay yaratmıştı. X ile yapılan bu yeni anlaşma da şirketin yatırımcıları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce X ile WWE arasındaki bu birliktelik uzun süreli olur mu? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerli.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/x-ile-wwe-arasinda-dev-anlasma